Uluslararası Fuar Taşımacılığı ve Alan Hizmetleri

Fuar organizasyonları karmaşık ve dinamik süreçlerdir. Bu süreçlerdeki nakliye işlemleri de uzmanlık, sürat ve iyi bir planlama gerektirmektedir. Organizasyon içerisinde bir firma farklı noktalarda sergiler gerçekleştirebilir. Dolayısıyla nakliye işlemleri buna paralel olarak birkaç kez tekrarlanabilir. Fuar organizasyonlarına yönelik nakliye süreçleri aynı zamanda toplam yönetim yaklaşımıyla değerlendirilmelidir.

Firmamız, müşterilerinin fuar süreçlerindeki nakliye işlemleri için çok yönlü çözümler içeren bir program önermektedir. Bu program sürecin her bir detayını içermektedir. Profesyonel ekibimizle sürecin her aşamasında üst düzey kaliteyi garanti ediyoruz.

Öncelikle müşterimizin gereksinimleri çerçevesinde detaylı bir çalışma planı hazırlıyoruz. Süreçle ilgili tüm gümrük işlemleri ve yasal formaliteler uzmanlarımız tarafından tamamlanıyor. Sonrasında nakliyesi yapılacak ürün ve materyallerin niteliğine uygun taşıma seçenekleri belirlenmektedir. Nakliye süresince herhangi bir zararın oluşmaması için tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca her aşamada müşterilerimize depolama hizmeti de sunmaktayız. Nakliyesi yapılacak ürün ve materyaller bulundukları yerde uzman ekibimiz tarafından uygun şekilde paketlenmekte ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. Hedef noktaya nakliye işlemi gerçekleştikten sonra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda stant kurulum ve organizasyonu hizmeti de sağlıyoruz.

Deneyimli ekibimizle, fuar organizasyonları içerisindeki tüm nakliye işlemlerini hızlı, güvenli bir şekilde ve tam zamanında gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun tamamlanması sonrasındaki süreçte de müşterilerimize tam bir destek sunuyoruz. Stantların toplanması, ürün ve materyallerin paketlenerek hazırlanması, yükleme, gümrük formaliteleri vb. tüm işlemleri yine titizlikle gerçekleştiriyoruz. Geri dönüşteki nakliye işleminin ardından teslimatı müşterimizin istediği noktada yapıyoruz. Ayrıca sigorta işlemleri konusunda müşterilerimizden gelen her talebi kapsamlı bir biçimde değerlendiriyoruz.

Güvenilir, deneyimli ve üst düzey kalitedeki hizmet anlayışıyla 9ekim, Türkiye'de uluslararası fuar taşımacılığı alanında müşterileri için kusursuz bir çözüm ortaklığı öneriyor.

Genel olarak fuar taşımacılığı hizmetlerimiz şu başlıklardan oluşuyor:

  • Profesyonel danışmanlık ve toplam süreç yönetimi
  • Sürecin her aşaması için depolama hizmetleri
  • Gümrük danışmanlığı
  • Uluslararası nakliye işlemleri
  • Paketleme ve yükleme-boşaltma hizmetleri
  • Organizasyon sonrası hizmetler
  • Geri dönüş işlemleri